Vložte svou e-mailovou adresu a odešlete kliknutím na tlačítko
"Přihlásit se k odběru".

Email:
Menu

Vítáme Vás v nekuřácké Pálavské vinárně

Dovolte nám Vás srdečně přivítat v nekuřácké Pálavské vinárně a popřát Vám co nejpříjemnější prožití chvil, které v ní strávíte. Snažili jsme se pro Vás připravit dle našeho nejlepšího mínění ta nejlepší vína, která se v posledních sezonách na Pavlovských vrších urodila, a která pro Vás připravili ti nejlepší pálavští vinaři.


Máme tento nádherný kraj plný skvělých lidí velice rádi a jsme velice pyšní, že mezi své přátele můžeme počítat právě některé z těch největším mistrů vinařského řemesla.


Největší náš dík patří panu Zdeňku Mlýnkovi, majiteli Vinařského dvora U Mlýnků, za jeho velice cenné rady a pomoc při výběru vín, které máte nyní možnost v naší vinárně ochutnat. Mezi námi nabízenými víny najdete i skvosty, které vyrobil jeho syn Filip Mlýnek, v současnosti asi nejlepší enolog moravské vinařské oblasti - podoblasti Mikulovské, který je po zkušenostech a úspěších nabytých v proslulých vinařstvích Mikrosvín Mikulov a Vinselect Michlovský nyní krom parádních vín ze svého rodinného vinařství tvůrcem kompletního sortimentu vín Vinařství Volařík.


Pevně věříme, že budete u nás spokojeni, což si také klademe za svůj cíl. Budeme také moc rádi, když Vás ochutnání vín v naší Pálavské vinárně třeba někdy osobně zavede do toho krásného koutu naší země pod vrchem Děvínem.

Fotogalerie

kontaktní informace

Těšíme se na Vaší návštěvu

Pálavská vinárna
Eliášova 27, Praha 6 - Dejvice


Otevírací doba - každý den: od 13:00 do 24:00 hodin

Rezervace přijímáme pouze telefonicky po 13 hodině

+420 725 927 788

palavskavinarna@seznam.cz

Najdete nás na Facebooku

Více informací ';