Z naší nabídky

Sudové pivo

Smíchovský pivovar byl založen roku 1869.

Pivovar Staropramen
 • Ležák 11° Staropramen alk. 4,7%
  Zlatavě-jantarová připravená z kombinace 7 druhů chmelů a 3 druhů sladů. Vyvážená chuť s vyladěnou výraznější hořkostí.
Sudové pivo

Při vaření piva se v pivovaru používají nejlepší možné suroviny. V Libertas věří, že jednoduché věci dělané z kvalitních surovin a správně, přinášejí nejlepší výsledky.

Pivovar Libertas
 • Ležák 12° Fresh hop alk. 4,7%
  Tento ležák vaříme jednou za rok v době chmelové sklizně, je vařen na tři rmuty z humnového sladu, chmelen čerstvým zeleným žateckým chmelem a ve sklepě leží minimálně 8 týdnů. Delikátní chmelové aroma, zlatavá barva, kompaktní dlouhotrvající pěna. Po sladovém začátku následuje vyvážená hořkost s jemným dozníváním. Na zdraví!
Z naší vinotéky
Vinařství Volařík

Víno je náš život. Naučili jsme se rozeznávat jedinečnou povahu každé odrůdy a starostlivě ji respektovat v každém kroku pěstování i zpracování.

Sudové pivo

Pivovar Muflon patří k největším pražským minipivovarům. Kolem pivovaru můžete narazit na volně žijící muflony z kunratického lesa, odkud je odvozen název.

Kunratický pivovar
 • Muflon - Red ALE 13° alk. 5,4%
  Je představitelem piv typu ALE oblíbených zejména v anglosaských zemích. Pro zachování čistoty pivního stylu pro jeho výrobu používáme výhradně zámořské chmele, zahraniční slady a originální kvasnice.
Z naší vinotéky
Vinařství Baláž

Rodinné vinařství z Dolních Dunajovic. Produkce špičkových, originálních a typických vín s jedinečným charakterem.

Domácí těstoviny
Vlastní výroba

Veškeré těstoviny, které podáváme v našich Šenkýrnách jsou vlastní výroby přímo z naší kuchyně v restauraci Pražanka.

Sudové pivo

Vaření piva je navždy zapsáno do historie města Pardubic. Vilém z Pernštejna věděl, že pivo má budoucnost. Stejně tak to věděli zakladatelé Akciového pivovaru Pardubice v roce 1871.

Pardubický pivovar
 • Arnoštova Hořká 10° alk. 4,3%
  Podle dobré desítky se pozná dobrý sládek, to se říká mezi pivovarskými a my se podle toho řídíme. Bohatě chmelená poctivá desítka, vařená na vyšší stupňovitost tak, aby byla krásně plná. Vyniká výraznou hořkostí.
Z naší vinotéky
Vinařství Filip Mlýnek

Vinařství vznikalo postupně a pomalu od roku 2007, kdy poprvé začali vysazovat první vlastní vinice. Nyní hospodaří na 8,6 ha vinic v domovině ve vícero katastrech.

Z naší vinotéky
Vinařství Šoman

Vinařství Šoman je rodinná firma, která byla založena 9. 9. 1999. V současné době obděláváme 10 ha vlastních vinic v integrované produkci.

iNFO

Přijímame platební karty visa a master card. Venkovní zahrádka duben - září. Kapacita restaurace je 100 míst. Klimatizované vnitřní prostory.