Z naší nabídky

Tankové pivo

Přímo z pivovaru Staropramen k Vašemu stolu u nás v restauraci. Pivo z tanku nepřijde na své cestě až k Vám do sklenice do kontaktu se vzduchem nebo jiným plynem. Je stále studené, má správný říz, není přesycené ani zvětralé.

Pivovar Staropramen
 • Výčepní 10° Staropramen alk. 4,0%
  Jiskrné zlatavé pivo, láká jemnou sladovou vůní a chmelovým aroma. Osvěžující čistá pivní chuť s příjemným řízem uhasí vaši žízeň.
Sudové pivo
Smíchovský výběr
 • Nefiltrované pšeničné alk. 5,0%
  Charakteristický Nefiltr v sobě spojuje tradici českého ležáku s německým a belgickým pšeničným sladem, koriandrem a ovocnými tóny.
 • Extra chmelená 12° ležák alk. 5,2%
  Opravdu hořká dvanáctka, která získala svou výraznou chuť díky pětinásobnému chmelení za použití žateckého poloraného červeňáku.
 • Ležák 11° Staropramen alk. 4,7%
  Zlatavě-jantarová připravená z kombinace 7 druhů chmelů a 3 druhů sladů. Vyvážená chuť s vyladěnou výraznější hořkostí.
 • Ležák 12° Braník alk. 5,0%
Domácí těstoviny
Vlastní výroba

Veškeré těstoviny, které podáváme v našich Šenkýrnách jsou vlastní výroby přímo z naší kuchyně v restauraci Pražanka.

Z naší vinotéky
Vinařství Volařík

Víno je náš život. Naučili jsme se rozeznávat jedinečnou povahu každé odrůdy a starostlivě ji respektovat v každém kroku pěstování i zpracování.

Sudové pivo

Pivovar Muflon patří k největším pražským minipivovarům. Kolem pivovaru můžete narazit na volně žijící muflony z kunratického lesa, odkud je odvozen název.

Kunratický pivovar
 • Muflon - Albín ALE 11° alk. 4,0%
  Plné svrchně kvašené pivo, nefiltrované a nepasterováno. Chuť sladová, lehce bylinná a ovocná, trochu medová. Střední říz, střední plnost těla. Hořkost je střední, doznívání delší, sladové, lehce bylinné, citrusové kůry, trochu obilné.
Sudové pivo
Pivovar Ostravar
 • Černá Barbora 13° alk. 5,1%
  Černou Barboru nechávají dozrát za studena v ležáckých tancích, aby získala svou příjemně sladovou, karamelově-kávovou chuť a barvu temnější než černou.
Z naší vinotéky
Vinařství Baláž

Rodinné vinařství z Dolních Dunajovic. Produkce špičkových, originálních a typických vín s jedinečným charakterem.

Z naší vinotéky
Vinařství Filip Mlýnek

Vinařství vznikalo postupně a pomalu od roku 2007, kdy poprvé začali vysazovat první vlastní vinice. Nyní hospodaří na 8,6 ha vinic v domovině ve vícero katastrech.

Z naší vinotéky
Vinařství Šoman

Vinařství Šoman je rodinná firma, která byla založena 9. 9. 1999. V současné době obděláváme 10 ha vlastních vinic v integrované produkci.

Z naší vinotéky
Vinařství Kadrnka

Rodinné vinařství se nachází ve vinařské obci Březí u Mikulova v blízkosti Pavlovských a Dunajovských vrchů. Při výrobě vína klademe důraz na veškeré práce ve vinici. Minimalizujeme chemické zásahy, vyznáváme šetrný přístup ke keři, hroznu a vínu celkově v duchu integrované produkce. Vsadili jsme na vlastní vinice ve viničních tratích Liščí vrch, Ořechová hora, Staré a Za Turoldem, kde se snažíme produkovat kvalitní fyziologicky zralý hrozen, který známe po celou dobu jeho vývoje. Jen tehdy víme, co od něj můžeme očekávat při dalším zpracování.

iNFO

Přijímame platební karty visa a master card. Venkovní zahrádka duben - září. Kapacita restaurace je 100 míst.