Z naší nabídky

Tankové pivo

Přímo z pivovaru Staropramen k Vašemu stolu u nás v restauraci. Pivo z tanku nepřijde na své cestě až k Vám do sklenice do kontaktu se vzduchem nebo jiným plynem. Je stále studené, má správný říz, není přesycené ani zvětralé.

Pivovar Staropramen
 • Ležák 11° Staropramen alk. 4,7%
  Zlatavě-jantarová připravená z kombinace 7 druhů chmelů a 3 druhů sladů. Vyvážená chuť s vyladěnou výraznější hořkostí.
Sudové pivo
Smíchovský výběr
 • Extra chmelená 12° ležák alk. 5,2%
  Opravdu hořká dvanáctka, která získala svou výraznou chuť díky pětinásobnému chmelení za použití žateckého poloraného červeňáku.
 • Granát 13° polotmavý ležák alk. 4,8%
  Vybroušený polotmavý ležák s granátovou barvou, který je daný kombinací světlého, bavorského a karamelového sladu.
Domácí těstoviny
Vlastní výroba

Veškeré těstoviny, které podáváme v našich Šenkýrnách jsou vlastní výroby přímo z naší kuchyně v restauraci Pražanka.

Sudové pivo

Pivovar Muflon patří k největším pražským minipivovarům. Kolem pivovaru můžete narazit na volně žijící muflony z kunratického lesa, odkud je odvozen název.

Kunratický pivovar
 • Muflon - Albín ALE 11° alk. 4,0%
  Plné svrchně kvašené pivo, nefiltrované a nepasterováno. Chuť sladová, lehce bylinná a ovocná, trochu medová. Střední říz, střední plnost těla. Hořkost je střední, doznívání delší, sladové, lehce bylinné, citrusové kůry, trochu obilné.
Z naší vinotéky
Vinařství Kadrnka

Rodinné vinařství se nachází ve vinařské obci Březí u Mikulova v blízkosti Pavlovských a Dunajovských vrchů. Při výrobě vína klademe důraz na veškeré práce ve vinici. Minimalizujeme chemické zásahy, vyznáváme šetrný přístup ke keři, hroznu a vínu celkově v duchu integrované produkce. Vsadili jsme na vlastní vinice ve viničních tratích Liščí vrch, Ořechová hora, Staré a Za Turoldem, kde se snažíme produkovat kvalitní fyziologicky zralý hrozen, který známe po celou dobu jeho vývoje. Jen tehdy víme, co od něj můžeme očekávat při dalším zpracování.

Z naší vinotéky
Vinařství Filip Mlýnek

Vinařství vznikalo postupně a pomalu od roku 2007, kdy poprvé začali vysazovat první vlastní vinice. Nyní hospodaří na 8,6 ha vinic v domovině ve vícero katastrech.

Z naší vinotéky
Vinařství Šoman

Vinařství Šoman je rodinná firma, která byla založena 9. 9. 1999. V současné době obděláváme 10 ha vlastních vinic v integrované produkci.

Z naší vinotéky
Vinařství Volařík

Víno je náš život. Naučili jsme se rozeznávat jedinečnou povahu každé odrůdy a starostlivě ji respektovat v každém kroku pěstování i zpracování.

iNFO

Přijímame platební karty visa a master card. Venkovní zahrádka duben - září. Kapacita restaurace je 100 míst. Klimatizované vnitřní prostory.